Seçenekler

Ağ ve Sistem Şube Müdürlüğü3
Fatih Bozbay
Şube Müdür V.
fbozbay@adiyaman.edu.tr
2679

Diğer Bilgiler

Ağ ve Sistem Şube Müdürlüğü
Müslüm Taşkın
Tekniker
muslumtaskin@adiyaman.edu.tr
2683

Diğer Bilgiler

Fatih Tandoğan
Teknisyen
ftandogan@adiyaman.edu.tr
2697

Diğer Bilgiler

Yazılım Şube Müdürlüğü4
Mehmet Turan (Öğr. Gör.)
mturan@adiyaman.edu.tr
2696

Diğer Bilgiler

Yazılım Şube Müdürlüğü
Mustafa Çelenk
Programcı
mustafacelenk@adiyaman.edu.tr
2692

Diğer Bilgiler

Şahin Binici
Teknisyen
sbinici@adiyaman.edu.tr
2706

Diğer Bilgiler

Cengiz Han Sitil
Teknisyen
cengizhan@adiyaman.edu.tr
2700

Diğer Bilgiler

Teknik Hizmetler Şube Müdürlüğü7
Şakir Gündoğar
Şube Müdür V.
sgundogar@adiyaman.edu.tr
2621

Diğer Bilgiler

Sedat Aslan
Tekniker
sedataslan@adiyaman.edu.tr
2632

Diğer Bilgiler

Ali Küpeli
Teknisyen
akupeli@adiyaman.edu.tr
2632

Diğer Bilgiler

Adnan Tan
Teknisyen
atan@adiyaman.edu.tr
2632

Diğer Bilgiler

Beytullah Alper
Teknisyen
balper@adiyaman.edu.tr
2632

Diğer Bilgiler

Selim Kılıç
Teknisyen
selim@adiyaman.edu.tr
2632

Diğer Bilgiler

Hasan Yıldız
Teknisyen
hyildiz@adiyaman.edu.tr
2632

Diğer Bilgiler

İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü3
Dilek Aslan Kaya
Tekniker
daslan@adiyaman.edu.tr
2657

Diğer Bilgiler

Yusuf Kür
Tekniker
ykur@adiyaman.edu.tr
2658

Diğer Bilgiler

Özkan Veysaldağ
Tekniker
ozkan@adiyaman.edu.tr
2659

Diğer Bilgiler

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Site politiklarımıza Gizlilik Politikası ve Çerez Politikası bağlantılarından ulaşabilirsiniz.