Filtrele

Hepsi
Hepsi
Ağ ve Sistem Şube Müdürlüğü
Yazılım Şube Müdürlüğü
Teknik Hizmetler Şube Müdürlüğü
İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü
Hepsi
Hepsi
Akademik
Prof. Dr.
Prof.
Doç. Dr.
Doç.
Dr. Öğr. Üyesi
Öğr. Gör. Dr.
Öğr. Gör.
Arş. Gör. Dr.
Arş. Gör.
İdari
Ağ ve Sistem Şube Müdürlüğü3
Fatih Bozbay
Mühendis
fbozbay@adiyaman.edu.tr
2679
Şube Müdür V.

Diğer Bilgiler

Müslüm Taşkın
Tekniker
muslumtaskin@adiyaman.edu.tr
2683

Diğer Bilgiler

Fatih Tandoğan
Teknisyen
ftandogan@adiyaman.edu.tr
2697

Diğer Bilgiler

Yazılım Şube Müdürlüğü3
Mustafa Çelenk
Programcı
mustafacelenk@adiyaman.edu.tr
2692

Diğer Bilgiler

Şahin Binici
Teknisyen
sbinici@adiyaman.edu.tr
2706

Diğer Bilgiler

Cengiz Han Sitil
Teknisyen
cengizhan@adiyaman.edu.tr
2700

Diğer Bilgiler

Teknik Hizmetler Şube Müdürlüğü9
Şakir Gündoğar
Tekniker
sgundogar@adiyaman.edu.tr
2621
Şube Müdür V.

Diğer Bilgiler

Sedat Aslan
Tekniker
sedataslan@adiyaman.edu.tr
2642

Diğer Bilgiler

Ali Küpeli
Teknisyen
akupeli@adiyaman.edu.tr
2642

Diğer Bilgiler

Adnan Tan
Teknisyen
atan@adiyaman.edu.tr
2642

Diğer Bilgiler

Beytullah Alper
Teknisyen
balper@adiyaman.edu.tr
-

Diğer Bilgiler

Selim Kılıç
Teknisyen
selim@adiyaman.edu.tr
2642

Diğer Bilgiler

Emrah Kölgelier
Teknisyen
ekolgelier@adiyaman.edu.tr
2642

Diğer Bilgiler

Necmettin Orhan
Tekniker
norhan@adiyaman.edu.tr
2642

Diğer Bilgiler

Mehmet Murat YILDIRIM
Teknisyen
muratyildirim@adiyaman.edu.tr
2642

Diğer Bilgiler

İdari Hizmetler Şube Müdürlüğü3
Dilek Aslan Kaya
Tekniker
daslan@adiyaman.edu.tr
2657
Şube Müdür V.

Diğer Bilgiler

Yusuf Kür
Tekniker
ykur@adiyaman.edu.tr
2658
EBYS Sorumlusu

Diğer Bilgiler

Özkan Veysaldağ
Tekniker
ozkan@adiyaman.edu.tr
2659
Satın Alma / Taşınır Kayıt

Diğer Bilgiler

Size daha iyi hizmet sunabilmek için web sitesinde bazı çerezler kullanmaktadır. Kişisel verilerin işlenmesine yönelik Aydınlatma Metni'ne ulaşabilirsiniz.